FAIL (browserul nu suporta unele aplicatii Flash).
 



Festivalul national de dans sportiv Ploiesti 2009
Cupa Romaniei la dans sportiv 2009
IDSF OPEN LATIN & STANDARD Blue Danube 2009
Cupa Fiesta Bacau 21 martie 2009
Campionatul national de dans sportiv - Oradea
Campionat National 10 dansuri - Galati

Cupa Fiesta Bacau 21 martie 2009

Pentru doua zile, Bacaul va deveni capitala dansului sportiv romanesc.
Aproape 400 de perechi din toata tara vor veni la Cupa Fiesta, impartita pe mai multe clase si categorii de varsta.
Podariu Cosmin & Miron Catalina
Grupa: H 6-9
Loc 1/13 PERECHI
Marcu Daniel & Ani Maria
Grupa: H 10-11
Loc 13/22 Perechi
Vatafu Iulian & Dobreanu Bianca
Open 14-15 Standard
Loc 5/7 perechi
Chirica Alexandru & Cibotariu Denisa Stefana
Grupa: H 10-11
Loc 10/22 perechi
Iacob Stefan-Alexandru & Sauleac Madalina Gabriela
Grupa H 12-13
Loc 13/24 perechi
Stoian Victor & Melinte Bianca
Grupa H 14-15
Loc 3/17 perechi
Popa Stefan & Dumitrescu Georgiana
Grupa: H 10-11
Loc 2/22 perechi
Grupa E 10-11
Loc 11/13 perechi
Grupa E 10-11
Loc 11/13 perechi
Ghervase Alexandru & Nistor Ana-Maria
Grupa E 10-11
Loc 9/13 perechi
Cimpoesu Silvan & Zagnat Olimpia
Grupa E 10-11
Loc 5/13 perechi
Open 10-11 Standard
Loc 6/6 perechi
Open 6-11 Latino
Loc 7/7 perechi
Penelea Lucian & Angheluta Bianca
Grupa E 12-13
Loc 5/26 perechi
Macovei Rares & Aparece Bianca
Grupa E 12-13
Loc 4/26 perechi
Iftimie George & Lazar Nicoleta
Grupa E 12-13
Loc 20/26 perechi
Berechet Alexandru & Tugui Denisa
Grupa E 12-13
Loc 1/26 perechi
Teslaru Teodor & Rusu Teona
Grupa E 12-13
Loc 26/26 perechi
Dumitru Stefan & Epure Georgiana
Grupa E 14-15
Loc 2/11 perechi
Sofroni Malin & Acatrinei Alexandra
Grupa D 12-13
Loc 2/12 perechi
Murariu Stefan & Ocneanu Madalina
Grupa D 12-13
Loc 3/12 perechi
Vatavu Iulian & Dobreanu Bianca
Grupa D 14-15
Loc 7/14 perechi
Open 14-15 Standard
Loc 5/7 perechi
Open 14-15 Latino
Loc 6/9 perechi
Hasmasan Alin & Tocari Daniela
Open Basic: 16-35 Latino
Loc 2/12 perechi
Open Basic: 16-35 Standard
Loc 6/26 perechi
Sutu George & Drogeanu Beatrice
Open 16-18 Latino
Loc 1/12 perechi
Cojocariu Silviu & Lutic Alexandra
Open 19-35 Standard
Loc 1/12 perechi
Ichim -Andronache Andrei & Dragus Teodora
Open 14-15 Standard
Loc 2/7 perechi
Open 14-15 Lationo
Loc 3/9 perechi
Fuioaga Codrin & Velicu Teodora
Open 16-18 Standard
Loc 1/10 perechi